-- body { background-image: url(UPC%20EXPRESS_soubory/pozadi%20s.png); background-repeat: no-repeat; } pt">
UPC EXPRESS

TELEVIZE, KDE NIC NEPROPÁSNETE

ŠipkaMožnosti spolupráce


Díky masivnímu pokrytí domácností v nejobydlenějších částech regionů České republiky nabízí UPC Express maximální formu zásahu velkého počtu potencionálních diváků. Ideální je zejména pro komunální reklamu malých živnostníků, místních firem, služeb a občanské inzerce v konkrétních lokalitách. Nepřehlédnutelná je možnost prezentace a sdělení místních úřadů, úřadů práce, a dalších institucí. 

Není to zrovna včera co jste sjednával/a povinné ručení na své auto? Zjistěte jestli zbytečně nepřeplácíte svou pojišťovnu na povinném ručení.


V současnosti vyrábíme 8 regionálních krajských a 20 lokálních verzí programu UPC Express. Mezi šestou hodinou ráno a půlnocí je ve vysílání zpravidla každou sudou hodinu vyčleněn prostor regionálnímu zpravodajství, v lichých hodinách zde pak můžete sledovat celostátní magazíny, pořady, propagační a informační materiály UPC a ukázky z vysílání programů v prémiových nabídkách.


ŠipkaVYSÍLEJTE NA UPC EXPRESS ZA EXTRA NÍZKÉ CENY

Ušetřete až 70% na pojištění auta, Ověřte si cenu havarijního pojištění na AUTOPES.cz

Máte k dispozici kvalitně zpracovaný materiál - dokument, magazín, publicistiku? Jste fyzická osoba a chtěli byste se svými zážitky z cest podělit i s ostatními diváky a vidět jej ve vysílání TV programu UPC Express? Neváhejte jej nám nabídnout do vysílání. Splní-li kvalitativní a dramaturgické požadavky pro zařazení do vysílání, zdarma jej odvysíláme a navíc, jako bonus, Vám nabídneme komerční prostor v délce 60 sekund, který můžete využít dle svého uvážení.


PR agentury a noví potenciální dodavatelé pořadů mohou v rámci této akce využít výjimečných cen. Přesvědčte se sami - naváhejte nás kontaktovat ZDE.
Reklama

Napište nám